
Снощи се изиграха последните срещи от четвъртфиналната фаза на турнира Фед Къп - неофициално отборно световно първенство по тенис за жени. За следващата фаза, която ще се играе през април, се класираха тимовете на САЩ, Русия, Италия и Чехия. Те елиминираха съответно Аржентина, Китай, Франция и Испания. На полуфиналите двойките са: САЩ - Чехия и Русия - Италия.
Ето и всички резултати:
САЩ - Аржентина 3:2
Джил Крейбас - Бетина Хосами - 6:2, 6:1
Мелани Один - Жизела Дулко - 2:6, 5:7
Джил Крейбас - Жизела Дулко - 1:6, 3:6
Мелани Один - Бетина Хосами - 2:6, 6:1, 6:2
Джули Дити/Лизел Хубер - Жизела Дулко/Бетина Хосами - 6:2, 6:3
Русия - Китай - 5:0
Светлана Кузнецова - Ян Цзи 6-2, 6-4
Елена Дементиева - Чжан Шуай 6-3, 6-0
Анна Чекветадзе - Ян Цзи 6-1, 6-2
Алиса Клейбанова - Сун Тянтян 6-1, 6-1
Светлана Кузнецова/Елена Дементиева - Ян Цзи/Сун Тянтян 1-6, 6-4, 6-4
Франция - Италия 0:5
Амели Моресмо - Флавия Пенета 2-6, 7-6, 4-6
Алис Корне - Франческа Скиавоне 1-6, 6-2, 6-8
Алис Корне - Флавия Пенета 2-6, 2-6
Амели Моресмо - Ерани Сара 3-6, 4-6
Северин Бремон/Натали Деши - Ерани Сара/Роберта Винчи 4-6, 4-6
Чехия - Испания 4:1
Петра Квитова - Карла Суарес Наваро 6-4, 6-4
Ивета Бенешова - Нурия Ягостера Вивес 6-1, 1-6, 4-6
Луси Шафарова - Карла Суарес Наваро 6-4, 6-4
Петра Квитова - Нурия Ягостера Вивес 6-4, 7-5
Ивета Бенешова/Квета Пешке - Лурдес Домингес-Лино/Мария-Хосе Мартинес Санчес 6-4, 6-2






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ