
Полузащитничката на САЩ Карли Лойд отбеляза единственото попадение през първото полувреме и донесе победата на американките над Япония с 1:0 в олимпийския футболен турнир.
Така американките запазиха шансове за защита на олимпийската си тила от Атина. САЩ трябваше да спечели на всяка цена срещу коравите японки за да остане в играта в Група "G", след като се издъниха в първия си мач срещу Норвегия. В 27-та минута Лойд вкара скъпоценния гол, изпращайки топката в мрежата на японките с хубаво воле след центриране на Стефани Кокс.
В последния си мач от груповата фаза американките ще играят срещу Нова Зеландия, а Япония ще срещне Норвегия.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ