
снимка:
ройтерс
Американката Саня Ричардс триумфира със златния медал в бягането на 400 м. на световното първенство по лека атлетика в Берлин, отвявайки конкуренцията с най-добър резултат за сезона от 49.00 секунди.
Това е първа световна титла за бронзовата медалистка от Олимпиадата в Пекин, която вече имаше сребро от Световния шампионат в Хелзинки през 2005 г.
След Ричардс се наредиха Шерика Уилямс (Ямайка) и Антония Кривошапка (Русия), докато защитаващата титлата си световна шампионка Кристин Охуругу (Великобритания) финишира пета.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ