
снимка:
БГНЕС
Аржентинецът Хавиер Санети изрази своето задоволство след минималната победа на Интер над Удинезе в среща от италианската Серия А.
"Знаехме, че Удинезе е труден съперник и няма да ни бъде никак лесно. Това бе наистина трудна победа за нас," заяви Санети след мача.
"Въпреки, че отбелязахме победния гол в последната минута, смятам, че заслужавахме да спечелим. Направихме всичко по силите си и бяхме възнаградени."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ