
Съперникът на Лукойл Академик в Евркъп - Динамо (Москва) не пристигна в София вчера, а в Пловдив.
Руснаците трябваше да кацнат в 18 ч., но плановете им се объркаха тотално заради лошото време в Москва и мъглата в София. Това наложи на пилота да кацне към полунощ на летището в Пловдив.
Тази вечер от 18.00ч. Лукойл излиза в последния си мач от групите на Еврокъп в зала "Универсиада" срещу Динамо Москва
Срещата ще пропусне крилото на националния отбор Димитър Ангелов, който лекува контузия в глезена, както и центърът Тенчо Банев. 207-сантиметровият играч има херния и изпитва болки. Банев планира операция в края на този месец. Дебют за Лукойл Академик ще направи новото попълнение на тима Ники Върбанов.
Срещата е без значение за руснаците, тъй като тимът вече се класира за Топ 16 в турнира заедно с Уникс Казан.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ