Само Мицански и Гаджев говориха след разгрома от Турция

"Трудно се говори след такъв мач. Ние на полувремето дори бяхме сигурни, че можем да го спечелим.

Стремим се да се представяме на ниво и играем сериозно, но предполагам знаете какво се случва в един отбор, когато получи три гола за 7-8 минути. 0:4 е срамна загуба", коментира нападателят на Карлсруе Илиян Мицански на пристигане в България след разгрома от Турция в контрола.

Само той и Владимир Гаджев говореха пред журналистите на Летище София, след като селекционерът Ивайло Петев се скри от въпросите.

"Направихме грешки, от които те се възползваха и вкараха голове. Мачът приключи при 3:0. Не сме играли несериозно, вижте първото полувреме.

Грешихме, но ако няма грешки, няма да има голове. Ще се надяваме да си вкараме положенията срещу Малта, защото това е последният ни шанс", коментира Гаджев.