
Футболистът на Арсенал Самир Насри вярва, че тимът му има сили да отстрани Барселона в 1/8 финалния сблъсък между двата отбора в Шампионската лига.
"Артилеристите" спечелиха първата среща, играна в Англия с 2:1 и Насри е убеден, че "топчиите" имат какво да противопоставят на испанския колос.
"До момента не сме постигнали нищо. Наясно сме, че трябва да спечелим трофей, в противен случай няма да се различаваме с нищо, от това което направихме през миналия сезон," заяви Насри цитиран от Daily Mail.
"Победата в първия двубой с Барселона може да ни донесе слава. След тази среща ние добихме увереност, че имаме сили да се противопоставим на всеки един отбор в света. Надявам се на реванша на испанска земя отново да покажем най-доброто, на което сме способни," допълни Самир Насри.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ