
снимка:
БГНЕС
Полузащитникът на Щутгарт Сами Кедира удължи договора си с "швабите" до 30 юни 2011 година, съобщават германските медии.
"Радваме се, че Сами реши да остане при нас и подписа нов договор. Той има качествата да се превърне в оснвен играч на тима. Сигурен съм, че той ще стане един от най-добрите германски полузащитници и скоро ще заиграе в националния отбор", споделя мениджърът на Щутгарт Хосрт Хелдт.
Кедира е юноша на клуба и през 2006 г. направи своя дебют в представителния отбор на Щутгарт. Досега има изиграни общо 46 мача в Бундеслигата.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ