Самарас преподписа контракта си със Селтик

галерия:

Гръцкият нападател Георгиос Самарас ще остане футболист на Селтик и занапред, след като днес таранът преподписа с "детелините" за още три години напред.

 

Настоящият договор на Самарас със Селтик изтичаше през лятото, но в крайна сметка голмайсторът прие предложението на клуба и бетонира бъдещето си на "Паркхед".

 

Новините за Самарас идват само ден, след като и бранителят Марк Уилсън удължи контракта си с шотландския гранд за още една година.

 

Георгиос Самарас успя да се превърне в любимец на "зелено-белите" фенове, отбелязвайки 42 гола в 136 мача с фланелката на клуба. В това число влизат и двете попадения, които той реализира на "Айброкс" срещу архисъперника Глазгоу Рейнджърс наскоро.