Сакалиев с поредния си гол в Малта, тимът му отпада за Купата

снимка: ole-bg.com

Българският нападател Стойко Сакалиев отбеляза поредния си гол в Малта, но този път тимът му Керчем Аякс отстъпи на Сенглеа Атлетик след изпълнение на дузпи в турнира за купата на страната.

Срещата от 2-ия кръг завърши в редовното време 1:1, като Сакалиев откри резултата за гостите малко преди почивката с поредното си красиво попадение, съобщава БТА.

Той получи топката около ъгъла на наказателното поле, овладя я и с диагонален удар по земя вкара за 1:0 за гостите от Керчем.

През второто полувреме отборът на Сенглеа стигна до равенството, а при дузпите имаше повече шанс и стигна до успеха с 5:4.

Сакалиев, и другият българин в отбора на Керчем- Петър Кюмюрджиев, вкараха своите дузпи, но това не беше достатъчно.