Саха е аут до края на сезона

галерия:

Нападателят Луи Саха от Евертън ще бъде извън игра до края на сезона заради контузия в глезена, съобщиха от английския футболен клуб, цитирани от БТА.

 

Френският голмайстор получи неприятната травма по време на двубоя на "сините" от Ливърпул с лондонския Фулъм на 19 март. Саха е голмайстор номер 1 на Евертън през сезона с реализираните 10 попадения.

 

"Карамелите" са на осмо място във временното класиране с актив от 40 точки след 30 изиграни двубоя. Полузащитниците Маруан Фелаини и Микел Артета също са контузени е не могат да помогнат на Евертън да се класира на място, даващо право на участие в турнира Лига Европа.