С гол в края Локо (Пд) удари норвежци

снимка: lokomotivpd.com

Локомотив Пловдив победи норвежкия Фредрикстад с 1:0 в контролна среща на лагера в Турция.

Пловдивчани стигнаха до победата минута преди края на редовното време след гол на Мартин Кавдански с глава след центриране на Христо Златински.

Локомотив доминираше почти през целия мач и имаше по-добри положения за гол. Пловдивачини играха по-добре през първото полувреме, но пропуски направиха Златински и Станислав Маламов.

След почивката норвежците изравниха играта, но нямаха сериозни положения за гол.

Двубоят вървеше към нулево равенство, но в самия край Мартин Кавдански донесе първата победа на Локомотив на лагера в Турция.

Следващата контрола на Локомотив Пловдив е на 9 февруари срещу първодивизионния чешки тим Храдец Кралове.

Локомотив Пловдив - Фредрикстад (Норвегия) - 1:0 (0:0)

Голмайстор: Мартин Кавдански 89

Стартов състав на Локомотив Пд:Йордан Господинов, Георги Мечечиев, Павел Ковачев, Мартин Кавдански, Христо Стамов, Валери Георгиев, Христо Златински, Станислав Маламов, Четин Садула, Даниел Георгиев и Рангел Абушев