
Нападателят на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни смята, че "червените дяволи" ще започнат отново да бележат много голове още в следващия си мач, който е градското дерби със Сити.
"Това че два мача завършихме при резултат 0:0 не ни притеснява", каза Рууни.
Въпреки че не спечелихме срещу Виляреал, ние се радваме, че се класирахме в следващата фаза. Надявам се, че сме си запазили головете за Манчестър Сити. Дербито в края на седмицата е много важно за нас и вече гледаме единствено към него", заяви нападателят.
"Не знам защо продължаваме да завършваме 0:0. В повечето мачове сме по-добрият отбор, а съперниците ни единствено се защитават. Това прави нещата доста по-трудни за нас", завърши Рууни.
В неделя, 30 ноември "червените дяволи" гостуват на съгражданите си от Сити от 15:30 часа.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ