
Намиращият се под голямо напрежение мениджър на Челси Андре Вилаш-Боаш получи подкрепа от неочакван съюзник - Уейн Рууни.
Нападателят на Манчестър Юнайтед се изсмя на спекулациите, че португалският тактик ще напусне „Стамфорд Бридж" след едва четири месеца на кормилото на лондончани и сподели мнение, че отборът може само да загуби от евентуалното му уволнение. Ако това стане факт, Челси ще мени седми мениджър за четири години - факт, който е далеч от окуражаващ за „сините". И Рууни не се поколеба да им напомни тази статистика.
„Много хора смятат, че Боаш ще бъде уволнен от Челси всеки миг и че това е нужната промяна. Аз обаче не мога да се съглася с тях", заяви английският национал пред The Sun. "Не виждам никакъв смисъл да се прибързва, той има нужда от още време в отбора".
„Искрено се изненадвам на проблемите на Челси, защото тимът бе много солиден в последните години. Всеки отбор срещаше трудност да им отбележи гол, да ги победи. Този сезон нещата видимо не вървят, но това не означава незабавна смяна на ръководството. Всеки нов тактик има нужда от време, за да се приспособи и да наложи своето виждане. Според мен, най-доброто, което Челси може да направи, е да се успокои и да подкрепи настоящия си наставник", даде финален съвет Рууни.
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ