Рутен: Не заслужавахме дори точка срещу Леверкузен

снимка: БГНЕС

Треньорът на Шалке Фред Рутен не успя да скрие разочарованието си от загубата на своя отбор с 1:2 срещу Байер Леверкузен снощи. Шалке губеше 0:2 още на полувремето и не успя да вземе нищо от мача.

 

„Когато изиграеш първото полувреме по начина, по който ние го направихме, тогава не можеш да имаш претенции дори за една точка. Много съм разочарован. Понякога се случва един или двама играчи да не са във върхова форма, но когато са осем или девет, това е непростимо. Изобщо не съм доволен от представянето и започвам да се притеснявам. Шалке се опитва да работи здраво, но не видях нищо такова днес. Един голям отбор просто не може да губи точки по този начин." заяви Рутен.