
Треньорът на Шалке 04, Фред Рутен призова за максимална мобилизираност в днешния мач срещу Борусия Мьонхенгладбах.
"Кралскосините" правят крачка назад след загубите от Байерн и Леверкузен, и изпадат на осмо място, което не отговаря на амбиците им за място, даващо право на участие в турнира Шампионска лига.
"Не играхме добре срещу Леверкузен, но това е минало. Аз винаги мисля позитивно и след два мача, които не трябаше да губим, сега, срещу Гладбах, имаме шанс да се реабилитираме", коментира холандският треньор и акцентира върху факта, че звездата на гостите, Марко Марин има потенциала да спечели всеки мач. "Той е много талантлив и намира решения и в най-критичните ситуации", предупреди своите Рутен.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ