
След като вчера Валерий Борчин завоюва златен медал в дисциплината 20 000 метра спортно ходене за мъже на световното първенство по лека атлетика в Берлин, днес в същата дисциплина при жените триумфира друг представител на Русия - световната и олимпийска шампионка Олга Канискина.
Канискина продължи хегемонията си от Осака 2007 и Пекин 2008, завършвайки с първо време от 1 час, 28 минути и 9 секунди, оставяйки зад себе си Олив Луфнейн (Ирландия) и Хун Лю (Китай).






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ