Русия надви "лъвовете" на турнира в Краков

снимка: fivb.org

Мъжкият национален отбор по волейбол загуба от Русия на авторитетния международен турнир Хуберт Вагнер.

В залата в Краков българите бяха сразени от Русия с 1:3  (25:23, 22:25, 25:20, 25:19) гейма.

Вчера българските волейболисти победиха домакина Полша с 3:2, а днес Пламен Константинов даде повече почивка на титулярите от мача с поляците.

Българите започнаха добре срещата и водеха до второто техническо прекъсване в първия гейм, но след това отстъпиха инициативата. Във втория гейм играта продължи равностойно, а в края му нашите показаха по-добра игра и спечелиха. В следващите две части Русия диктуваше темпото, българите бяха на ниво, но в крайна сметка изгубиха и двете части.