Румениге: Интер е най-опасният съперник, който можеше да ни се падне

галерия:

снимка: news.yahoo.com

В лагера на Байерн Мюнхен очакват с нетърпение предстоящите сблъсъци с Интер в 1/8 финалната фаза на Шампионската лига.

 

През миналия сезон "баварците" загубиха от "нерадзурите" във финала на надпреварата, а на днешния жребий бе отредено двата тима отново да се изправят един срещу друг, но в много по-ранна фаза на надпреварата.

 

"Интер е много труден опонент, може би най-опасният, който можеше да ни се падне," заяви директорът на "баварците" Карл Хайнц Румениге.

 

"Все още изпитваме разочарование от загубения финал срещу Интер. Сега имаме възможност за реванш и се надявам да отстраним "нерадзурите". Очаквам с нетърпение предстоящият сблъсък," коментира спортният директор на Байерн Мюнхен Нерлингер.