
Президентът на Рома Розела Сенси призна пред медии в Италия, че клубът й първо ще продава и чак след това ще взима нови играчи. Римският гранд вече се раздели с една от големите си звезди в лицето на Алберто Акуилани, който замина в посока Ливърпул, като се очаква още големи имена да напуснат „вълците".
„Със сигурност ще продадем още играчи", заяви Сенси на пресконференция. „Докато не приключим с тези сделки няма да си осигуряваме услугите на нови футболисти", добави още дъщерята на покойния Франко Сенси, която пое клуба от баща си.
Италианската столица се очаква да напуснат Жереми Менез и Жулио Баптища, като за подписа на втория се смята, че се бори английският Ман Сити.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ