Рой Кийн заяви, че може да напусне Съндърланд през лятото

снимка: БГНЕС

Готвейки се да отпразнува юбилей от 100 мача на чело на клуба, мениджърът на Съндърланд Рой Кийн заяви пред медиите в Англия, че е твърде възможно да напусне клуба през лятото. Договорът на Кийн изтича след края на настоящия сезон и той може да не бъде подновен. Самият наставник разкритикува треньорския щаб и себе си. Той призна грешките си в последните кръгове на Висшата лига, когато отборът не вървеше никак добре.


„Не се чувствам под напрежение от Борда на директорите, това са мои собствени решения. Трябва да се освободим от някои играчи, защото в момента имаме твърде много. Имаме дори национали, които не могат да се доберат до резервната скамейка, за което аз поемам пълна отговорност. Взех твърде много футболисти за твърде малко време." коментира Кийн.