Рой Ходжсън: Този успех е награда за феновете

галерия:

снимка: cdn.epltalk.com

Мениджърът на Фулъм Рой Ходжсън бе много щастлив след като неговият тим се класира за финала на турнира Лига Европа. Това е много голям успех за английския клуб, който няма много участия в европейските клубни турнири.

 

„Всичко е магическо за мен откакто съм във Фулъм. От самото начало откакто съм тук съм приет много добре от собственика Мохамед Ал Файед и се разбираме чудесно."

 

„Този успех е награда за феновете, които винаги са били до нас. Бях сигурен в играчите. Хубаво е, че не изпуснахме дисциплината в този полуфинал и се справихме много добре."