Рой Ходжсън спокоен за поста си в Ливърпул

галерия:

 

Мениджърът на Ливърпул Рой Ходжсън сподели, че победата с 2:1 над тима на Блекбърн вчера е оказала положително влияние върху всички в клуба. Ходжсън не скри, че първата победа за тимът му от доста време насам, постигната в неделя е смъкнала част от огромното напрежение, натрупано върху него и върху играчите му. Въпреки това той призна, че не се чувства застрашен за поста си

 

 

„Медиите в днешното време са такива. Те казват: „Изгубихме два мача, време е за смяна на треньора, време е да започнем всичко отначало". Аз обаче съм спокоен за работата си", настоя английският 63-годишният английски специалист.

 

Ливърпул се намира на незавидното 18 място във временното класиране, с едва девет точки от девет срещи. В следващия кръг Фернандо Торес и компания гостуват на Болтън.