
Наставникът на Ливърпул Рой Ходжсън отрече слуховете, че Глен Джонсън ще напусне отбора и заяви, че защитникът е десният бек на Ливърпул. Треньорът е нетърпелив националът да се завърне в отбора след като игра за Англия през седмицата.
„Колкото съм загрижен, толкова е и той. Опитват се да създават напрежение и да правят от нищото нещо," коментира пред медиите специалистът.
„Откакто дойде в клуба, отношенията ми с Джонсън са много добри и той играе винаги, когато е здрав"
„Що се отнася до мен, ще кажа - той е десният бек на Ливърпул и Англия и сме щастливи да го посрещнем в отбора след като оздравя," завърши Ходжсън.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ