
Световният шампион в Moto GP Валентино Роси бе най-бърз в първия ден от подготовката на испанското трасе Херес преди неделния старт за Гран При на Испания.
"Докторът" направи най-доброто си постижение в 16-тата от 21 обиколки, който направи днес на пистата. Италианският ас завъртя тура си за 1:39.647.
Трима други пилоти дадоха времена близки до това на световния шампион. Лорис Капироси от Rizla Suzuki спря хронометрите на 1:40.011. Кейси Стоунър с Дукати даде време от 1:40.268, а съотборникът на Роси във Fiat Yamaha и победител в Гран При на Япония Хорхе Лоренцо завъртя най-добрата си обиколка за 1:40.441.
Пето време днес даде Андреа Диовицио от Repsol Honda, който обаче остана на малко повече от секунда Роси.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ