Росел стопява дълга на Барселона

галерия:

Президентът на Барселона Сандро Росел вече изпълнява плановете си, заложени от лятото на миналата година, когато той пое поста от Жоан Лапорта.

 

Росел се е наел със задачата да стопи дълговете на клуба, възлизащи на 21 милиона евро. През настоящия сезон той и неговият екип са успели да намалят дефицитът с 5%, което е приблизително милион и половина евро.

 

До края на годината се очаква стабилно намаляване на дълга, като по първоначални изчисления той ще възлиза на едва 15 милиона евро.