Роналдо вкара изумителен гол в стил "Златан"

Кристиано Роналдо вече има 31 попадения в испанската Примера дивисион, след като вчера се разписа по удивителен начин в 91-ата минута и спаси Реал Мадрид от поражение срещу Валенсия, оформяйки крайното 2:2.

Резултатът запазва шансовете на „белия балет“ да догони временния лидер Атлетико (Мадрид), макар пълен успех да гарантираше на Реал, че ще постави под огромно напрежение градския съперник до самия край.

Кавалерът на Златната топка за 2013-та година вече има 31 гола в Примера дивисион, 50 във всички турнири с екипа на Реал и 60 общо за клуба и националния си отбор. За 4-ти пореден път Роналдо минава границата от 50 попадения за „белия балет“, като е основен претендент за Златната обувка тази кампания.

Роналдо отправи около 15 удара снощи срещу Валенсия, като най-често вратарят Диего Алвеш му пречеше да се разпише, но в 91-ата минута нищо не можеше да спре „петичката“ на португалеца.