Роналдо разплака любимия си отбор в драма! Българите в ШЛ влизат като резерви

Реал Мадрид стигна до изключително драматична победа с 2:1 у дома срещу Спортинг Лисабон, въпреки че губеше с 0:1 до 89-та минута. "Кралете" изиграха слаб двубой, с изключение на последните 10 минути.

Преди това Бруно Сезар бе смълчал трибуните в 48-та минута. Роналдо изравни с гол от фаул в 88-та минута, а резервата Алваро Мората направи феноменалния обрат с гол в 4-та минута на даденото продължение.

За Роналдо този мач бе по-специален, защото се изправи срещу своя любим клуб, откъдето тръгна към големия футбол. CR7 бе забелязан от Ман. Юнайтед, докато риташе именно за лисабонските "лъвове". Това обаче не му попчечи да даде тон за обрат, който в Спортинг със сигурност ще приемат адски болезнено.

В две от тазвечершните битки в ШЛ имаше и българско участие. Михаил Александров се появи в средата на втората част за Легия (Варшава). Халфът обаче не успя да помогне с нищо срещу Борусия Д. Немците биха с оглушителното 6:0 насред Полша.

Георги Миланов също се появи за своя ЦСКА (Москва) като резерва. Руският гранд измъкна ценно равенство 2:2 срещу Байер в Леверкузен.