Роналдо продължава да иска в Манчестър Сити

Въпреки че мениджъра Марк Хюз отрече вариант за привличането на Роналдо, бразилският нападател, който е вече свободен агент, продължава да желае трансфер в тима от "Ийстландс".

 

Бразилецът заяви за "Л'Екип": "Да, това е голям шанс за мен. Манчестър Сити са в процес на възход и да бъда част от този невероятен проект ще бъде отлично. Освен това там играят някои много добри футболисти. Това е дългосрочен план, който обаче може да донесе моментални резултати. Ние продължаваме да преговаряме с тях, така че ще видим как ще се развият нещата".