
Звездата на Реал Мадрид Кристиано Роналдо заяви, не иска неговият тим да играе срещу Барселона в 1/4 финалната фаза на Шампионската лига.
Кралският клуб отстрани в 1/8 финалите на турнира Лион след общ резултат 4:1 в своя полза, а Роналдо предпочита "белия балет" да премери сили с бившия му тим Манчестър Юнайтед или със състава на Шалке, където се подвизава легендарният футболист на мадридчани Раул.
"Класирахме се за 1/4 финалите и сме много щастливи. Предпочитам да играем с Юнайтед или Раул, отколкото с Барселона," заяви Роналдо.
"Барса е най-добрият отбор в турнира и ще ни бъде много трудно срещу тях, но в един турнирен сблъсък може да се случи всичко," допълни Кристиано Роналдо.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ