Роналдо няма да почива за Купата на Краля

Кристиано Роналдо се завърна от Цюрих и веднага се включи в тренировките на Реал Мадрид, като днешното занимание на тима премина в страхотно настроени, а най-дискутираната тема, разбира се, беше Златната топка, завоювана от Коменданта снощи.

Всички играчи на "белия балет" се снимаха с трофея на Роналдо, като цял ден той приемаше поздравленията както на съотборниците си, така и на феновете, дошли на "Валдебебас".

Карло Анчелоти обаче няма да даде почивка на суперзвездата, който попадна в групата за мача срещу Осасуна от осминафиналите за Купата на Краля.

В първата среща "кралския клуб" записа победа с 2:0 над един от най-неудобните си съперници, като се очаква отборът да няма особени трудности при класирането си за следващата фаза. При последната си визита в Памплона обаче Реал Мадрид едва измъкна равенство 2:2 от коравия домакин.

В групата за двубоя попадна и Фабио Коентрао, въпреки че усилено се коментира, че играчът ще премине в Манчестър Юнайтед още през януарския трансферен прозорец.

Извън избраниците на Карло Анчелоти останаха Лука Модрич и Марсело, които получават почивка от наставника. И двамата играха пълни 90 минути при трудния успех над Еспаньол през уикенда.