Роналдо: Не можеше да започнем по-добре

Звездата на Реал Мадрид Кристиано Роналдо изригна с хеттрик за по-малко от 30 минути при разромната победа на "кралския клуб" с 6:1 като гост на Галатасарай в Истанбул.

Португалският национал, който преди няколко дни подписа нов 5-годишен договор с "белия балет", с който се превърна в най-скъпоплатения футболист в света, каза, че няма как да е недоволен след такъв старт, а разгромната победа дава увереност на отбора в преследването на така бленуваната десета титла в турнира.

"Не можеше да започнем по-добре. Това, че отбелязахме шест гола е чудесно, дава ни увереност. Смятам, че се справяме добре", коментира Роналдо.

"Искахме за тръгнем силно. В началото съперникът ни се държеше и беше много трудно, но след отбелязването на първия гол - контролирахме мача.

В първите минути домакините създадоха най-опасните си положения, но ние им отговорихме достойно, а след гола всичко започнахме да играем още по-добре", добави португалецът.