
Звездата на португалския национален отбор Кристиано Роналдо изрази мнението си, че контролната среща с Аржентина не трябва да бъде приемана като дуел между него и Лионел Меси. Двубоят игран късно миналата вечер завърши с победа за "гаучосите" с 2:1, а попаденията за Аржентина бяха дело на Меси, голът за Португалия пък заби самият Роналдо, но това не се оказа достатъчно.
"Това не беше дуел между мен и Меси, а среща на Португалия и Аржентина," отсече Роналдо.
"Доволен съм от своето представяне. Радвам се, че вкарах гол, но имах и други възможности, които не оползотворих," продължи звездата на Португалия.
"Сега играем по-добре отколкото на Мондиала в ЮАР, не заслужавахме да загубим от Аржентина, защото не бяхме по-слаби от нашия съперник," добави Роналдо.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ