Роналдиньо няма да напуска Милан

Изглежда, че слуховете около Роналдиньо и това че ще напусне италианския Милан през лятото са поредния безпочвен слух, тъй като агента на футболиста, който е и негов брат категорично отрече футболиста да има каквото и да било намерение да предприема подобно действие.

 

Освен това се говореше, че Роналдиьо ще напусне Милан, за да се присъедини към турския Фенербахче. Италианските медии разпространиха информацията, че футболиста ще бъде продаден на турския отбор през лятото за сумата от 21 милиона евро.

 

На фона на неособено убедителното представяне на футболиста през последния сезон за отбора в тази новина имаше особен резон, но все пак този слух беше опроверган напълно от брата на футболиста, който беше категоричен, че Роналдиньо няма да намерение да напуска Милан. Имайки предвид и краткия престой на футболиста в клуба тази новина наистина изглеждаше още по-нелогична.