
Звездата в халфовата линия на Милан Роналдиньо заяви след равенството с Наполи - 1:1, че „росонерите" не са подценили съперника си, а Наполи е много труден за побеждаване отбор. След това равенство възпитаниците на Леонардо пропуснаха шанса да излязат на първо място в Серия А.
„Направихме добър мач. Да играеш срещу Наполи никога не е лесно", каза Рони след срещата пред Sky Sports.
"Жалко е, че не спечелихме, но аз съм доволен. Въпреки че не успяхме да отбележим победен гол, ние създадохме няколко добри положения. Милан отново е в играта. Все още остават много мачове до края и нищо в битката за Скудетото не е ясно", добави бразилският плеймейкър на Милан.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ