Роналдиньо: Манчестър Сити ме иска

Бразилската звезда на Милан Роналдиньо намекна, че през лятото може да напусне „росонерите".

 

„Този сезон не е от най-сполучливите за мен, но аз съм професионалист и ще помогна с каквото мога на Милан да постигне целите си", каза Рони в интервю за „Corriere dello Sport".

 

„Не искам да коментирам бъдещето си, докато сезонът не приключи. След това ще се срещна с ръководството на Милан и ще видим", каза още бразилецът.

 

Роналдиньо призна, че към него има интерес от страна на Манчестър Сити, но все още е много рано да се говори по този въпрос. Брат му Роберто де Асис, който е и негов мениджър призна, че много клубове се интересуват от Роналдиньо, но на този етап бъдещето на халфа зависи от Милан.