
снимка:
calciopro.com
Отборът на Рома се надява да напусне настоящия си стадион "Стадио Олимпико" и да се премести на свой собствен стадион в друга част на града, съобщи шефката на тима Розела Сенси.
Тя заяви: "Рома иска да направи нов стадион и аз се надявам това да зарадва много нашите фенове. Проектът ще бъде направен с помощта на на нашия синдикат, този на собствениците. Даваме всичко от себе си за да постигнем тази цел и се надяваме в най-скоро време да можем да построим съоръжението".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ