
снимка:
skysports.com
Нападателят на Манчестър Сити Робиньо сподели, че би желал да играе за отбор като Барселона. Бившият играч на Реал Мадрид смята, че би било трудно да отиде при каталунците, ако те започнат преговори за него.
"Не е лесно да кажеш „не" на отбор като Барселона. Те са европейски шампиони, градът е красив, а и аз наистина обичам Испания.
Барселона е велик отбор. Щастлив съм, че клуб като тях ме е забелязал. Кой не би искал да играе заедно с Шави, Иниеста, Меси, Ибрахимович и останалите," добави 25-годишният играч на Манчестър Сити.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ