
Бразилският нападател на италианския шампион Милан Робиньо е сигурен, че тимът му няма нужда да привлича нови подкрепления в авангарда си, след като в медиите постоянно вървят слухове, че младата звезда на Сантос Гансо ще акостира на „Сан Сиро".
Самият Робиньо реализира 14 гола в 34 мача от Серия А и допринесе за спечелването на 19-тото Скудето, а сега сподели пред Gazzetta dello Sport, че не смята за необходимо клубът да подписва с нови лица в атака.
„Едно нещо е сигурно - не ни трябват нападатели. В момента имаме много варианти за атаката, а не трябва да забравяте, че Пипо Индзаги ще се върне в игра. Той никога не остарява. През следващия сезон ще видите, че Златан Ибрахимович и Алешандре Пато ще бъдат в страхотна форма - те двамата си партнират чудесно."
Робиньо даде мнението си относно евентуалната покупка на сънародника му Гансо от страна на „росонерите", но не се изказа много оптимистично.
„Трудно ще е да го доведем в Милан. Той ще струва скъпо, а в днешно време Сантос е като Барселона в Южна Америка. Той самият ще трябва да обмисли много добре ситуацията, преди да реши да напуска."
В началото на 2011-та година се смяташе за абсолютно сигурно, че Гансо ще облече екипа на шампионите, като дори представители на играча пристигнаха в Милано за официални преговори. С наближаването на края на сезона обаче спекулациите утихнаха и в крайна сметка ситуацията в момента е патова - Гансо изглежда щастлив в Сантос преди предстоящия финал в Копа Либертадорес и Милан ще трябва да почака за подписа му.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ