Робиньо: В Барселона мога да стана номер едно в света

Бразилската звезда Робиньо заяви, че е щастлив от проявения интерес на Барселона към него. В момента футболистът на Манчестър Сити е с контузия и се възстановява в родината си.

 

„Много съм щастлив от интереса, който отборът на Барселона проявява към мен, защото, да си го кажем направо, ако играеш на „Ноу Камп" е много по-лесно да станеш най-добрия футболист в света, отколкото ако играеш за Сити", сподели нападателят.

 

Робиньо разкри още, че ще се върне в игра веднага, щом се почувства готов, но все пак не би искал да рискува.

 

„Не искам да пресилвам нещата сега, а когато дойде Световното да не съм в добро състояние. Най-добре е да се възстановявам постепенно", завърши бразилският футболист.