Робиньо се закани на Кристиано: Ще видим кой е по-добър на терена

галерия:

снимка: AP

Крилото на Милан Робиньо се закани на бившите си съотборници в Реал (Мадрид) в навечерието на сблъсъка между двата отбора в Шампионската лига. Той нападна и суперзвездата на мадридския гранд Кристиано Роналдо, заявявайки че тепърва ще се реши кой е по-добрият- и като футболист, и като отбор.

 

„Мачът в Испания е от голяма важност за мен. Не искам просто да играя, а искам да играя добре срещу бившия си отбор", заяви Робиньо, цитиран от медии в Италия.

 

„Роналдо е страхотен играч. Спорът обаче няма да се реши само между нас двамата- кой е по-добър, а ще се реши като цяло между двата отбора. Смятам, че ние можем да спечелим гостуването си. Много се надявам точно аз да вкарам гола, който ще ни донесе трите точки", разкри още 26-годишният Робиньо.