
Нападателят на Манчестър Сити Робиньо заяви, че отборът му трябва да привлече халфа на Милан Кака, ако иска да стане един от големите клубове в света. Новите собственици на "гражданите" показа, че няма проблеми с парите за някой игра, след като направиха бразилеца най-скъпият играч в Англия.
"Кака е невероятен играч и човек. Той е силен, интелигентен и бърз. Надявма се, че ще играя с него заедно в Сити. Той трябва да знае, че тук всички ще го приемем с отворени врати.
Аз и моите съотборници виждаме, че собствениците имат големи планове. Всички в клуба се надяваме да направим тима един от най-добрите в света", каза Робиньо.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ