
Нападателят на Милан Робиньо обяви, че тимът трябва да продължи победната си серия и срещу Фиорентина този уикенд. Бразилецът е щастлив от трите точки в дербито срещу Интер миналата седмица и отбеляза, че отборът трябва да побеждава, ако иска да е на върха в Серия А.
„Да спечелиш дербито е прекрасно нещо. Най-накрая го направихме и сме доволни от този факт," заяви 26-годишният футболист пред клубната телевизия.
„Лидери сме в класирането и не можем да си позволим грешни стъпки. Мачът в събота срещу Фиорентина ще бъде много труден, но се надявам да се поздравим с победата."
„Росонерите" са лидер в класирането, само на точка пред втория Лацио след 12 изиграни срещи.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ