Робиньо аут за мача с Тотнъм

снимка: teamtalk.com

Бразилската суперзвезда на Манчестър Сити Робиньо, ще пропусне гостуването на тима на Тотнъм в мач от 37-мия кръг на английската Висша лига тази събота, заради контузия.

 

Кариоката е измъчван от травма в слабините още от началото на седмицата и, въпреки че, все още се лекува мениджърът на "гражданите" Марк Хюз заяви, че футболистът ще пропусне дербито с "шпорите".

 

Рекордния трансфер на Сити няма да може да се възстанови на време, за да се изправи срещу възпитаниците на Хари Реднап и това ще направи задачата на манчестърци изключително трудна.

 

"Гражданите" пътуват към Лондон с надеждата да успеят, да си осигурят място в европейските клубни турнири догодина.