
Бразилската суперзвезда на Манчестър Сити Робиньо, ще пропусне гостуването на тима на Тотнъм в мач от 37-мия кръг на английската Висша лига тази събота, заради контузия.
Кариоката е измъчван от травма в слабините още от началото на седмицата и, въпреки че, все още се лекува мениджърът на "гражданите" Марк Хюз заяви, че футболистът ще пропусне дербито с "шпорите".
Рекордния трансфер на Сити няма да може да се възстанови на време, за да се изправи срещу възпитаниците на Хари Реднап и това ще направи задачата на манчестърци изключително трудна.
"Гражданите" пътуват към Лондон с надеждата да успеят, да си осигурят място в европейските клубни турнири догодина.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ