
Мениджърът на Манчестър Сити Роберто Манчини заяви, че ако Карлос Тевес се чувства нещастен в тима, тогава може да напусне. Тевес критикува публично някои методи на Манчини преди дербито с Манчестър Юнайтед. Аржентинецът се изказа лошо за това, че Манчини е въвел двуразови тренировки.
„Ако той не е щастлив, тогава ще е по-добре да смени отбора. Ако топ играч не е щастлив тогава е по-добре да играе за друг отбор."
"Говорих с Тевес. Това което си казахме ще остане между нас, но му напомних, че той досега само един път в правил по две тренировки на ден. Ние тренираме двуразово четири пъти за пет месеца откакто съм тук. Един от тези пъти Карлос бе в Аржентина, а един път бе тук, но не тренира."
"Не знам защо не е щастлив. Когато нямаме мач през седмицата тогава тренираме двуразово."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ