Робен: За мен е чест да играя за Реал (Мадрид)

Въпреки лошия сезон за отбора на Реал (Мадрид), холандският футболист на "Белия балет" Ариен Робен изпитва гордост от това, че играе в такъв голям клуб и се чувства щастлив в отбора.
Вчера "Кралският клуб" загуби в гостуването си на Виляреал с 2:3 и сдаде титлата в Испания, но въпреки всичко Робен е доволен от своя тим.


"Получи се един добър мач, в който и двата отбора имаха шанс за победа", каза холандецът.


Той говори също и за загубата на отбора му миналата седмица от Валенсия с 3:0.


"Прекарахме един много лош ден във Валенсия, но е много трудно да се вдигнеш на крака, след като седмица по-рано си паднал от Барселона с 2:6".


"Опитахме се да играем добре тази седмица, но нямахме късмет", завърши Робен.