Робен с абсурден опит за симулация (видео)

снимка: ройтерс

Снощи баварският гранд Байерн Мюнхен се класира за следващата фаза на турнира за Купата на Германия, постигайки труден успех с 2:1 при гостуването си на Бохум.

В герой за победителите се превърна холандското крило Ариен Робен, който реализира победното попадение в 90-тата минута на сблъсъка.

Бившият футболист на Челси и Реал Мадрид обаче си навлече и гнева на голям брой от футболните фенове по света, напомняйки за артистичните си заложби през първата част на двубоя.

Тогава, все още при резултат 1:0 за Бохум, Робен направи абсурден опит да спечели дузпа за своя отбор, но явно не успявайки съвсем да прецени момента, в който трябва да се свлече на земята. Съвсем естествено, симулацията на холандеца бе подмината от главния рефер, който нямаше как да посочи бялата точка при подобно изпълнение.