
Звездата на Реал Мадрид Ариан Робен заяви, че отборът му ще направи всичко възможно да спечели всичките си мачове през януари. „Белият балет" се наложи над Валенсия с 1:0, но въпреки това ще прекара зимната пауза пето място, извън отборите, които имат право на участие в Шампионската лига догодина.
„Ще спечелим всички мачове през първия месец на новата година. Преди мача с Валенсия си казахме, че ни трябват трите точки на всяка цена, за да сложим край на лошата си серия и да започнем да се изкачваме в Примера Дивисион. Когато първенството бъде подновено, ще имаме тежък съперник в лицето на Виляреал, които са едни от най-добрите отбори в Испания. Но пак повтарям: през януари нямаме право на грешки." заяви Робен.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ