Ръководството на Миньор пристига в Анталия, за да инспектира подготовката на "чуковете"

галерия:

снимка: SPORTA.BG

Ръководството на Миньор Перник, начело със собственика на клуба Никифор Вангелов, пристига в Анталия, за да види как върви подготовката на "чуковете". Шефът на пернишкия клуб замина тази сутрин от Летище София  заедно с изпълнителния директор на клуба генерал Йордан Димитров и административния директор Пламен Атанасов.

 

Очаква се тримата да се появят в лагера на "чуковете" непосредствено преди днешната контрола на Миньор. Вангелов ще наблюдава срещата на своя отбор срещу нискоразредния германски Локомотиве (Дрезден), а след това ще се срещне вечерта с отбора. Очаква се Вангелов да разкрие очакванията си за пролетния полусезон.

 

Играчите ще бъдат информирани, че в близките дни ще бъдат подписани спонсорски договори с две нови фирми, чиито лога и марки ще намерят място върху екипировката на отбора. Компаниите са осигурени като рекламодатели от изпълнителния директор на Миньор ген. Йордан Димитров.