Ръководството на Локомотив (Пд) пуска безплатни билети за мача с Локо (Сф)

снимка: БГНЕС

Ръководството на Локомотив (Пловдив) реши да пусне безплатни билети за мача с Локомотив (София) от 8-ия кръг на родната "А" група". Двубоят ще се играе в петък на стадиона в парк "Лаута". Жеста на домакините се отнася и за гостуващите фенове от София, като всеки привърженик ще има свободен достъп до който и да е сектор.

 

Вчера пловдивчани останаха без треньор, след като Драган Канатларовски подаде оставката си, която беше приета. Причина за решението му беше поредната загуба в първенството, този път от Славия. Старши треньор на "черно-белите" стана Аян Садъков, а негов помощник ще бъде Стефан Генов.